Книга звитяг рою "Соколята"

Дата: 29 квітня 2023 о 22:33, Оновлено 30 квітня о 12:13

КНИГА ЗВИТЯГ

«Нехай людина добро

приносить,  бо світ навколо

любові просить»

2022-2023 навчальний рік

Урок звитяги з нагоди відзначення Дня Захисників і Захисниць України

Рій «Соколята» Горбівського ліцею привітав всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу!

«Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!» – з таким девізом рій зустрівся дистанційно на уроці звитяги.

Всеукраїнський національнопатріотичний конкурс

«Я-козацького роду»

В Горбівському ліцеї ось уже понад 25 років існує Козацька республіка, зберігається традиція вибору кошового, прийому учнів 5 класу в «козаків», а учнів 1 класу – в «козачат», зборів всіх куренів на свято Покрови з обов’язковою здачею рапортів та представлення своєї пісні. Тому в цьому році рій «Чайка», за підтримки вчительки історії та нашого педагога- виховника, став ініціатором проведення дистанційного всеукраїнського конкурсу про історію, звичаї та традиції козаків. Ділимося позитивними результатами.

День української мови та писемності

Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб. За традицією в цей день щорічно проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Наш рій став активним учасником написання радіодиктанту. Було важко, але ми впоралися.

День захисту дітей від насильства

В умовах повномасштабного вторгнення проблема захисту дітей від насильства стала дуже актуальною. Тому наш рій став ініціатором флешмобу «Мій улюблений світ – без насильства».

«Подаруй тепло на Різдво»

Напередодні Різдва рій «Чайка» долучився до громадської ініціативи, оголошеної Куликівською селищною радою декілька років назад. Акція «Подаруй тепло на Різдво» була присвячена нашим захисникам, а заодно, й вчителям нашого ліцею. Маленькі подарунки, але від душі, і, звичайно, малюнки й побажання скоріш повернутися до рідної школи.

Різдвяна інсталяція

Ось уже декілька років закінчення І семестру навчального року перетворюється в справжню казку. Різдвяна інсталяція, започаткована лідерами учнівського самоврядування, існує і досі. Кожного року ми лише поповнюємо її новими героями. Цьогоріч рій «Чайка» створив ось такого сніговичка.

Акція «Нагодуй пташку»

Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай, Годувати взимку їх ти не забувай. Небагато треба їм, жменька лиш зерна, Лиш одна! І не страшна буде їм зима. В Горбівському ліцеї акція «Нагодуй пташку» стала добрим звичаєм. Мета – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля. Щодня учні ліцею з радістю приносять птахам різні ласощі: зерно, пшоно, шматочки хліба. Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!

День закоханих у свою державу

Кращих слів і підібрати не вийде…День закоханих у свою державу. Україна понад усе.

Річниця повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави

Напередодні річниці вторгнення ворога на територію нашої держави, наш рій відвідав інсталяцію, створену в нашій школі. Ангели символізували воїнів, котрі полягли за нашу свободу. Запалили свічки. Вшанували полеглих хвилиною мовчання.

День щастя

Щастя... Його не виміряєш, не зважиш на вагах. Напередодні міжнародного дня щастя, яке відзначається 20 березня, у ліцеї було проведено розважальну програму "Happy Land ". Рій «Чайка» взяв активну участь.

Світло для кожної дитини

Сьогодні до Горбівського ліцею завітали поліцейський з реагування патрульної поліції, сержант поліції Катерина Синиця та головний спеціаліст відділу освіти Ірина Гуз для спілкування із школярами та передачі світловідбивних браслетів в рамках проєкту "Світло для кожної дитини" за сприяння МінРеінтеграції та ЮНІСЕФ в Україні. За підтримки народного депутата України Сергій Гривка, депутата Чернігівської обласної ради Івана Дементова та голови громади Юлії Постернак, всі учні ліцею цього дня отримали стрічкибраслети яскравого кольору, які чудово відбивають світло та здалеку привертають увагу. Такі елементи на дитині здатні убезпечити її життя на дорозі. Дякуємо за підтримку та допомогу!

Корисна справа

Плести маскувальні сітки для нашого рою стало вже звичною роботою. Кожен громадянин нашої держави наближає нашу перемогу на своєму фронті. Ми саме так!

2023-2024 навчальний рік

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.